wtorek, 9 sierpnia 2011

Przywitanie

Mam na imię Ela, jestem żoną wspaniałego mężczyzny a także (i przede wszystkim) mamą małego szkraba. Gotować pokochałam dopiero jak wyszłam za mąż i urodziłam dziecko. Moje pierwsze poczynania kulinarne były dość koślawe. Potrafiłam zrobić omlet, jajecznicę, zagotować wodę na herbatę oraz przygotować kanapki. Nie miałam zielonego pojęcia co wkłada się do garnka by było zjadliwe. Jednak ciężka praca popłaca a ja uwielbiam stawiać sobie wyzwania. Uwielbiam patrzeć jak moja rodzina zajada się moimi wypiekami i twierdzi, że są pyszne. To mobilizuje mnie do dalszej pracy oraz nauki.

Lubię proste, szybkie przepisy niewymagające zbyt wielkiego wysiłku, ważne aby każdemu smakowały ;)

Czemu "Oliwka w czekoladzie"? Ponieważ moja córka ma na imię Oliwia i to dzięki niej nauczyłam się gotować. To ona wywróciła moje życie do góry nogami, ale też całkowicie je odmieniła. Czemu czekolada? Bo kocham czekoladę w każdej postaci. Zresztą kto jej nie lubi? ;)

Czemu założyłam tego bloga? Ponieważ chciałam podzielić się z Wami przepisami jakie znalazłam i które zapadły mi w pamięci. Mam nadzieję, że się komuś przydadzą i będą również tak samo smakować jak mnie i mojej rodzinie. 
Zapraszam więc serdecznie do odwiedzania mojego bloga :)

A o to my :)

1 komentarz:

  1. Bajer siostra !! dzięki za linka ... pochwale się wszystkim ... a co !!! ;)

    OdpowiedzUsuń